| chilledzebra a întrebat:

Hei dragilor, ce parere aveti de Carla`s Dreams? Si daca tot vorbim, ziceti-mi si piesa care va place din repertoriu lor. big grin

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E super. Te rog ramane piesa preferata big grin

| R0R0 a răspuns:

Dragut tipul.
Imi place: Sub pielea mea(Eroina)

| Wøodenpints a răspuns:

Căcat comercial. Dacă aș avea de ales între asta și zgomotul din trafic, prefer traficul.

| Idkidk a răspuns:

E un pitic, pictat pe faţă.
Da, îmi place : Eroina.
Woaa, Eroina, Wooa eroina, woaa, eroina mea!

| chilledzebra explică (pentru Idkidk):

De fapt se numeste sub pielea mea laughing Dar cam toata lumea o stie drept eroina.

| Idkidk a răspuns (pentru chilledzebra):

Ştiu, dar eu zic eroina!

| Deaad a răspuns:

Erau foarte buni la inceputurile lor cand cantau in rusa.
Astea imi plac de la ei:
https://www.youtube.com/watch?v=gqR1MXRnw4c&list=PL6FE36CA14B10A46B&index=3

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Dupa cum auzi, suna de 10 ori mai bine decat cacaturile care le fac acum.
Ca toti s-au comercializat.Au avut nevoie de putina popularitate cand au facut pohui cu inna si de atunci au iesit din underground.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Si imi place de asemenea Pohui.
Dar fara facatura aia care se da drept "cantareata".
https://www.youtube.com/watch?v=mkppKCohxE0

| chilledzebra explică (pentru Deaad):

Te referi la INNA?

| Deaad a răspuns (pentru chilledzebra):

Of course.La cine altcineva?

| chilledzebra explică (pentru Deaad):

Mai, ce-i drept am cam uitat cum suna vocea ei live.sad Eram fana ei cand eram de-o schioapa. Chiar o admiram, dar acum...

| Deaad a răspuns (pentru chilledzebra):

Am ascultat acum chestia aia Sub pielea mea.
Mda, e destul de interesant.
Oricum, pot sa spun ca are voce geniala tipul si este cu mult mult mult mai sus ca artist decat toate leprele astea din mainstream.

| chilledzebra explică (pentru Deaad):

Eu una il apreciez, spune totul pe fata si e corect in ceea ce priveste raspunsurile sale de prin reportaje. Mi s-a parut de asemenea interesanta partea cu pictatul pe fata. Ingenios! Nu ii judeca dupa cum arata, ci dupa voce. Super tare! Desi, piesa aceea are un videoclip deocheat, e una apreciata pentru versurile bine gandite.