| Syto a întrebat:

Heia^_^ Dati`mi si mie melodii screamo, metal, rock sau ceva de genu` Brokencyde-The medic droid si Escape the fate-Papa roach/story of the year. Funda:X *Fara AC\DC Guns N Roses sau Aerosmithyawn*

Răspuns Câştigător
| ICryYouDie a răspuns:

Eu iti dau niste nume de formatii :
Limp Bizkit, Breaking Benjamin, Three Days Grace, Rammstein, RED, Drowning Pool, Marilyn Manson, Bullet For My Valentine, Disturbed, Static-X, As Blood Runs Black, Godsmack.
Iti recomand si niste melodii de la fiecare (asa... mai "dure") :
As Blood Runs Black - Beneath The Surface
Static-X - The Only
Breaking Benjamin - Wish I May
Limp Bizkit - Pollution (sau Gold Cobra)
Marilyn Manson - This Is The New Shit
Three Days Grace - Home
Drowning Pool - Tears Away
Bullet For My Valentine - Hand Of Blood
Disturbed - Decadence
Sper sa iti placa happy

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Frate, fara suparare, dar lasa-te de rock rolling on the floor

| 985436982 a răspuns:

Aww Escape The Fate puppy dog eyes
Pai. thinking Nu stiu eu nu mai prea ascult de aia care urla. thinking Bless The Fall, Bring Me The Horizon, Eyes Set To Kill, Chelsea Grin, Attack Attack, Motionless In White, Miss May I, Get Scared.
Eu acum ascult f mult ETF(care sunt preferatii mei), Nirvana, Lostprophets, Mudhoney, Metallica, 30 Seconds To Mars, Bon Jovi, etc etc
Aa si asculta si Buckcherry sunt foarte calumea!
Si daca iti plac tipele care urla asculta Flyleaf- I'm So Sick; Djerv- Madman etc :L
Ps Brokencyde canta crunkcore nu screamo.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Trupe faine ca Alesana,Silverstein sau shinedown,breaking benjamin. nightwish,seether,hoolywood undead, in flames-only for the week,nirvana,tokio hotel, paramore, dead by april.merita sa asculti fiecare trupe. mersi mult