| anonim_4396 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine? as vrea sa stiu cat mai multe despre rock..nu stiu ce trupe sa ascult, nu ma pricep desi as vrea. vreau pe cineva sa ma ajute! as vrea sa aiba intre 13 si 15 si sa se pricea foarte bine la rock, la trupe ca slayer,rammstein,metallica, iron maiden, led zeppelin etc.help!

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Te obliga cineva? Eu am inceput usor cu Marilyn Manson, Skillet, Metallica, Nirvana. Apoi am trecut pe genul metal ca asa am simtit eu ca e nevoie, cu trupele Slipknot, Korn, Dimmu Borgir etc. Mai multe informatii pe www.metalhead.ro

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

N-am între 13 şi 15 ani, deci nu te pot ajuta.

| FadetoBlack a răspuns:

Păi, dacă nu te pricepi există net, wikipedia happy

| Thunderstruck a răspuns:

Cand va vad...

| Aneurysm a răspuns:

Trebuie să simţi TU că vrei să asculţi rock. Nu trebuie să ceri sfaturile rockerilor cu ce să asculţi, trebuie TU să ştii ce să asculţi. Ai putea căuta pe YT trupele pe care le-ai scris şi să începi "procesul" ăsta. Dacă nu simţi asta, nu te pot ajuta...

| Indestructible a răspuns:

Ce e atât de greu să cauți pe internet (wikipedia) informații despre Slayer, Metallica și ce alte trupe te mai interesează?