| Neberius13 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=JILtY6t8y1U
Black metal-ul ii naspa. De ce? Satanistii astia cu machiaj de bufon de nu-s de acord cu mine, de ce nu sunteti de acord, orice om normal stie ca satanismele alea is praf.

11 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Ascult doar clasica restul sunt rahat moale spus, pentru mine.

| Neberius13 explică (pentru syd2):

Lumea are nevoie si de snobi.

| syd2 a răspuns (pentru Neberius13):

Bine punctat snobule.(fara ofensa)

| 1DeadMemories a răspuns:

Azi sunt blonda laughing) n-am inteles intrebarea.

Ca o paranteza,ascult black metal si nu-i naspa. Muzica din link ul pus de tine, iar nu-i naspa.
Satanismul, ca orice alta religie, dupa parerea mea, e naspa.

| Neberius13 explică (pentru 1DeadMemories):

Finally, credeam ca nu mai apare nimeni care sa imi spuna ca muzica nu-i naspa, ce a involuat categoria asta. In fine, tanti blonda, il cunosti pe Fenriz?

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Neberius13):

Nu-l stiu, posibil sa ma fi lasat memoria, vad ca sunt aproape de-o seama cu el.Cu siguranta voi fi incantata daca mi-l prezinti.

| Neberius13 explică (pentru 1DeadMemories):

Http://prntscr.com/7n8sxt Asta fiind poza mea de profil iar Fenriz fiind un cantaret de black metal, e suficient de evident acum ca era o gluma proasta presupun. Pe de alta parte, mi-ar place sa-l cunosc suficient de bine cat sa va pot face cunostinta, dar intamplator l-am vazut in carne si oase o singura data. Cat despre melodie ea in sine e o gluma proasta.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Neberius13):

Scuzele mele, dar nu m-am uitat atent la poza de la profil.
Am crezut ca-mi dai sa ascult ceva cantat de el.
Astept un link cu o piesa care-ti place de la el, sa-mi dau si eu cu parerea.

| Neberius13 explică (pentru 1DeadMemories):

Https://www.youtube.com/watch?v=oC5dUektCDU
Poftim. De altfel nu e necesar sa te scuzi, mi-ai facut ziua mai buna. Oricum, asta e Fenriz cu inca un tip. Mai exista si proiectul solo al lui Fenriz, Isengard, da-mi voie sa aleg o melodie pentru tine.
https://www.youtube.com/watch?v=MWLt2lf2IVg
Auditie placuta tanti.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Neberius13):

Darkthrone suna bine. A doua piesa mai slaba.
Multumesc!

| TrialByFire a răspuns:

Asa e, cum spui tu.