| anonim_4396 a întrebat:

îmi spuneţi nişte rapper?

7 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Din romania: da'Cruz, rebiG, omblandon, cheloo, spike,
din america: Eminem, 50 cent[Curtis James Jackson], Busta Rhymes

| aysun a răspuns:

Vrei sa spui rapperi, mai multi.
Dr. Dre, Snoop Dogg, Ice Cube si Eminem. Astia sunt foarte buni. Poti sa incerci si 50 cent, dar ala nu prea poate fi considerat rapper adevarat. Vrei sa asculti muzica rap, dar n-ai auzit de nici un rapper? Interesant...

| dulcika a răspuns:

Eminem, paraziti, bug mafia, spike, DA`cruz, puya, shoby, cartier, nimeni altu:X, nane, snoop doog, guess who, cumicu, aforic, cedry2c, deliric...nu mai stiu

| sweetlips a răspuns:

Eminem, Busta Rhymes, Lil Wayne, 50 cent, Snoop Dog, Nelly...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa, sunt multi rapperi.

Favoriti mei sunt - T. I., Flo Rida, Eminem, 50 Cent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste rapper. Happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Helau. parazitii* cred ca ai vrut sa spui.
mai mult: RimeZic, Nasta, Oza( STeleVerzi), Kraftu, El Nino, Acelash, Ldoc, Butch, Dagga, Grasu XXL, Bitza, Leasa Dragos, Veritasaga, 2MC Rasa Latina, Releveu, Rimmer. sunt si cateva trupe pe acolohappy sfat: incearca sa intelegi ceva din ce dau oamenii astia, caci sunt poeti. underground. nu`ti invada winampu` cu melodiile lor doar ca o arzi in toale largi si lista poate continua.