| LeQueenDuMal a întrebat:

Salut. Brusc mi-am amintit ca obisnuiam sa ascult un anumit cantec la radio, probabil acum vreo 10 ani, insa nu imi amitesc niciun vers ca sa pot spune ca as fi cautat pe google. Tot ce imi amintesc este ca se canta despre cat de frumoasa e Romania, versurile insa fiind triste si macabre. Imi amintesc ca primul vers vorbea de o ambulanta, cred ca era vorba de o fata ce fusese calcata. Undeva prin mijloc canta un barbat ceva lega de a fi muscat de caini; majoritar pare-mi-se ca era catat de o femeie. O gasisem la un moment dat pe Youtube si parca avea "parodie" in titlu. Incepea cu o strofa in engleza similara cu cea din puya-change.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! E chiar melodia lui Puya, dar parodie https://www.youtube.com/watch?v=oJEU1UYyJZE

| LeQueenDuMal explică (pentru Mădă0611):

Da, asta este. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, nu sunt sigură, să fie asta:

https://youtu.be/3NaQDR_JnQo

| LeQueenDuMal explică (pentru anonim_4396):

Nu... nici pe aproape...