| Fefe2009 a întrebat:

Intre ce preturi este o chitara?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Am pe unu care a facut imprumut la banca sa-si ia o chitara de 120 de milioane.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Intre 80 lei si 300 lei chiar si mai scumpe

| sappy a răspuns (pentru AndreiAndreiP):

Inseamna ca asta e prea scumpa?
http://www.guitarshop.ro/......p2229.html

| AndreiAndreiP a răspuns (pentru sappy):

Credeam ca vrei una acustica, fii mai explicit ca sunt chitare electrice si de 1000 de euro.

| sappy a răspuns (pentru AndreiAndreiP):

Tu te-ai uitat sa vezi ca nu eu am pus intrebarea?
Eu am comentat la raspunsul tau pentru ca nu sti valoarea banilor dai doar raspunsuri la plezneala!

| Thunderstruck a răspuns (pentru AndreiAndreiP):

Nu prea stii valoarea banilor, 12900 lei inseamna undeva la 3000 de euro. Stai linistit ca 1000 euro pe o electrica nu e mult, gandeste-te ca o chitara te tine lejer peste 20 de ani, daca ai putina grija. Si ca sa stii, exista acustice cu mult peste 10 000 Euro.

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Între 2-100 de milioane