| antonio123456 a întrebat:

Mai ascultați kazi ploae, nimeni altu', ombladon, dj dox, chimie, cedryk2, etc. Tot ce e necomercial!
Sau ascultati rahaturi ca Alex velea, smiley, moga, one direction, etc. Eu ma p*ș pe astia... Mai exista cineva care face ca mine, sau sunt singur.

Răspuns Câştigător
| AtomiculXXX a răspuns:

Oricand as asculta un Ombladon, Nimeni Altu`, Spike... decat restul`...

13 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu, nu mai ascult. Nu suport rap-ul romanesc.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu ascult necomercial.
Prefer sa ascult Alex Velea, Kwabs, Vescan, Doddy, Lora si altii nu necomercial.

| skinhead99 a răspuns:

De ce trebuie sa fi hater? "Eu ma pis pe astia". Si eu ascult ce asculti tu (am 7gb doar de rap romanesc) dar n-o ard ca tine. Nu-mi place Alex Velea/Smiley etc nu ascult. Nu trebuie sa i injur sau cacaturi d'astea. De exemplu Smiley ft Cheloo sau Smiley ft Uzzi sau Sisu ft Alex Velea. Fac si astia compromisuri stai chill. Asculta ce-ti place de restul sa te doara-n... Peace!

| dani2404 a răspuns:

Nu esti singur, dar sa o lamurim. Daca smiley, moga etc canta un alt tip de muzica, adica pop asta nu inseamna ca trebuie injurati, ci respectati. Daca tie nu iti place acest tip de muzica, nu asculta.
Nici eu nu ii ascult, ascult rap necomercial dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma '' pis '' pe ceilalti.

Răspuns utilizator avertizat
| antonio123456 explică (pentru skinhead99):

Da ai dreptate. Si eu am greșit...

| antonio123456 explică (pentru dani2404):

Cum am spus si mai sus. Am greșit cand am zis asta.

| antonio123456 explică (pentru Duucu):

De ce?

| antonio123456 explică (pentru TheMechanix):

Sunt de acord

| Duucu a răspuns (pentru antonio123456):

Mi se pare de prost gust, e foarte simplu si fara "savoare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic ascultam ombladon, nimeni altul, paraziti si pe velea. dar de vreo 6 ani am dat pe rock si muzica clasica. nici dupa atata timp nu le simt lipsa, cine stie de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App. eu nu stiu unde intra one direction intre romanii aia. aia e o formatie americana de baieti care numai fetele o asculta, ca si pe idiotul ala de biber ( cum naiba s-o scrie) deci. nu ma prind ce cauta acolo laughing

| Cristinaaa4 a răspuns:

De ce esti hater daca nu ai motive normale de a fi? One Direction e trupa tare si e atit de populara pentru ca au voci frumoase si cintece bune. straight face