| Bubuu a întrebat:

Nu imi merge sonorul la laptop. Am dat la "volume" si este la maxim.De la ce poate fi? Unde sa umblu? Fundita =xX

1 răspuns:
| alexdak a răspuns:

Salut bubuu! Verifica cumva sa nu fie dat pe mut. Chiar daca indicatorul e la maxim butonul de mut poate fi activ. Si verifica sa nu ai ceva in mufa audio(gen casca) care poate directiona sunetul catre alta sursa. Daca laptopul are un buton de mut independent(pe tastatura) verifica sa nu fie pornit. Si daca tot nu merge vezi daca ai cumva instalat un driver audio sa nu fie pus pe mut de acolo.