| Bogdan1212 a întrebat:

Nu stiu cum se numeste o melodie o tot da la radio in refren e ceva de genul pasion pasion pasion si la un oment dat zice ceva de genu mel amor del... si iar incepe pasion pasion pasion.ser ca v-am dat indici incat sa stiti melodia SCZ CAtegoria

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Dony - Passion

| ynna93 a răspuns:

Mai stii cumva la ce radio era melodia?

| Bogdan1212 explică (pentru ynna93):

Era la Magic FM cred

| ynna93 a răspuns:

Hm nu stiu daca nu e dony-passion, nu stiu ce sa zic, fii si tu mai atent la cine zice ca urmeaza.

| numaiuna a răspuns:

Nu e cumva Akcent cu melodia My passion? Cauta pe youtube si vezi.winking

| Bogdan1212 explică:

Si avea voce de fata