| dkidda a întrebat:

Rock sau pop? Ce muzica preferati?

Răspuns Câştigător
| NuclearAssault a răspuns:

Rock, de la pop nu il respect decat pe Michael Jackson-oricum pentru mine MJ nu are legatura cu pop, avand in vedere ca pop canta mizerii ca justin bieber sau miley cyrus

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rock.Din pop imi place doar brit-popul, care si ala e un alternativ cu alt nume.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Rock

| Bogdanux a răspuns:

Rock.

| DeeaSakura a răspuns:

Rock \m/ u ce preferi? happy

| andreeutzaa a răspuns:

Aleg originalitatea. rock.

| xAnkax a răspuns:

Pop.

| addictedformetal a răspuns:

Rock

| scheisse a răspuns:

Rock logic.

| AgnesLaFresque a răspuns:

Depinde thinking mie imi plac ambele thinking

| AgnesLaFresque a răspuns:

Adica nu pop ca jb si alte rahaturi oh go on ci adam lambert, lady gaga, si la rock la fel oh go on nu tokio hotel, avril lavinge, bvb si alte minunatii. doar 30stm, my chemical romance si green day :X

| dkidda explică:

Si eu rock \m/

| dkidda explică:

AgnesEchelon depinde de ce?

| dkidda explică:

Okei