| DjYonutz a întrebat:

Salut am nevoie de un mic ajutor imi place sa cand fredonez mereu melodii cand mereu dar faza e ca am vocea putin cam groasa si nu stiu ce sa fac sa o mai fac mai subtire sau ce stil sa cant! Putin ajutor daca se poate!

Răspuns Câştigător
| DeyDancer a răspuns:

Voce groasa hmmm... poti aborda multe stiluri. Daca ai o dictie buna te poti apuca de rap. Poti incerca si club. Depinde ce-ti place si pe ce melodii te simti mai bine atunci cand canti.
Si de ce ai vrea sa o faci mai subtire? E vocea ta, pretuieste-o asa cum e si daca tot iti place sa canti, incearca sa o "dezvolti", sa o antrenezi si vei vedea ca iti va fi mai usor sa canti ceea ce iti place.