| DjYonutz a întrebat:

Salut.Ma Numesc Ionut sunt din Galati am 16 ani inplinesc 17 in august si imi place sa cand dar faza e ca am vocea putin cam groasa si as vrea sa-mi spuneti ce sa cand sau ce sa fac sa-mi fac mai subtire vocea! Plz ajutor dau funda!

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

De ce vrei sa-ti subtiezi vocea? Acesta e timbru tau vocal.
Dar, vezi aici:
http://www.9am.ro/comunitate/forum/view_topic/19296/subtierea-vocii.html

| DjYonutz explică (pentru Trolli):

Nu neaparat sa o subtirez da nu stiu ce gen de muzica sa cant!

| Trolli a răspuns (pentru DjYonutz):

Nu stiu ce sa zic. Pop sau rock, daca ai talent, poti canta orice.
Bine, cel mai bine e sa mergi la un profesor de canto.