| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Salut.Ce principii de viata au rapperii?

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Oamenii se simt bine-n pielea lor. cat despre,, principii'', fiecare le are pe ale lui. Toti suntem diferiti, chiar daca muzica ne uneste.

| Duucu a răspuns:

Același ca restul, dar lumea crede că trebuie mereu să se dividă oamenii în categorii.

| andrei1237 a răspuns:

Dupa parerea mea au aceleasi principii ca manelistii doar ca, canta genuri de muzica diferite.

| LegionarulRoman a răspuns:

Spun ce gandesc (nu mereu ), dar asta nu inseamna ca gandesc mereu bine. Compara cantaretii de la BUG Mafie cu cei de la Haarp Cord ca principii si mesaj... o diferenta mare!

| MDenisee a răspuns:

Iubesc, simt, se exprima prin muzica, isi exprima sentimentele, trairile si gandurile fata de lume si de cei care ii inconjoara big grin este pasiunea lor