| troy a întrebat:

Cine are vocea mai buna dintre: Celine Dion, Mariah Carey si Whitney Houston? Mie imi place cel mai mult vocea lui Mariah dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.Imi plac toate foarte mult, dar daca trebuie sa aleg, parerea mea este ca Mariah canta cel mai bine. Apoi Whitney Houston si Celine Dion!love struck Au niste voci de-a dreptul superbe!

15 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mariah Carey, privind de la distanta ca nici una nu e genul meu. Dar ca si "acoperire" e cea mai capabila dintre ele.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Aero, arunca o privire aici :)
http://www.youtube.com/watch?v=-cUzDlYGe3Y

| Aero a răspuns:

Sincer eu cred ca niciuna. DAR teoretic, Mariah Carey e cea mai dotata in voce, dar nu prea si-o foloseste la maxim. As putea sa-ti dau exemplu niste artiste ale caror voci iti ridica parul de pe tot corpul(ating foarte placut, sunt niste voci sensibilebig grin). Printre acestea se enumera Enya(Lord of the Rings), Sissel(vocea din Titanic, nu e Celine Dion!-ea a cantat doar melodia de generic), Amy Lee(Evanescence), si mai nou Susan Boyle. Si mai am niste voci, mai joase, dar foarte relaxante precum Dido, Amy Macdonald. Astea-s printre cele mai sensibile voci pe care ti le pot zice acum, mai sunt si altele, dar astea care mi le-am amintit mai repede sunt chiar remarcabilewinking

| LoveMusic a răspuns:

Toate imi plac. Dar Mariah :X

| troy explică:

1. Mariah Carey
2. Whitney Houston
3. Celine Dion
Claaaaaaaaaaaaar!

| IuliaAle a răspuns:

Celine happy

| papushikroz a răspuns:

Buna. Mie imi place foarte mult cum canta Celine Dion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celine Dionwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariah Carey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariah Carey este cea mai buna voce! Imi plac si celelalte 2, dar ea e preferata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celine dione

| unknown_5004 a răspuns:

Withney Houston le eclipseaza pe Carey si Dion
parerea mea happy. Are un timbur foarte frumos si vocea ei ii aproape perfecta love struck

| Zorro a răspuns:

Mariah si whitney au niste voci superbe mi se pare ca au voci care pot sa urce mult mai mult cu tonu pe scara muzicala

| mumusikyubytzik a răspuns:

Inseamna ca le-ai ascultat da-mi si mie id taubatting eyelashes

| alexa_1925 a răspuns:

O ador pe Whitney Houstonlove struckhappy