| asdasdasdasdasdsa a întrebat:

Salut sunt boicea luigi constantin. Dar mi se spune GeyGey, sau GeyPy! Sunt aici ca sa caut cati-va oameni happy. Vreau sa fac o trupa formata din 3 4 5 oameni care canta rap bine, si stie sa compuna. Daca vreti ma cautati pe skype voolume3. Dar neaparat sa aveti skype + microfon. Id meu de skype e : NathanXDC3
Hai salut

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Înţeleg de ce ai nevoie de oameni care să-ţi compună. Că tu eşti certat cu limba română.

| asdasdasdasdasdsa explică:

Am fost foarte obosit aseara frate am stat sa compun. Am si scris prost "Daca vreti sa ma cautati pe skype voolume3, si asta e id de mess. Imi cer scuze pentru greseli