| alex076super a întrebat:

Salut TPU

caut o coregrafie pe muzica usoara nu maical jacson ceva usor prntru clasa a V-a pentru la sfarsit de an trimiteti mai repede ca se termina pe 22 luna asta

funda

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wCuM5mSu6EI&feature=related

Hm,nu e genul meu deloc, nu-mi place, da` am auzit-o la radio de curând și mno...
Acum poți mânca muzica pop comercială.

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"maical jacson"? straight face

| Cristianne a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Wu_aSTx-JR4
Asta e ce îți trebuie.

P.S: Serios, maical jacson?!

| alex076super explică (pentru Cristianne):

Asta e de gradinit alceva nu ai casit de a V a ala nici macar dans nu are

| alex076super explică (pentru Cristianne):

Daca vrei sa imi dai o idee de coregrafie bine daca vrei numai sa razi nu te mai baga in seama

| Cristianne a răspuns (pentru alex076super):

Http://www.youtube.com/watch?v=wCuM5mSu6EI&feature=related

Hm,nu e genul meu deloc, nu-mi place, da` am auzit-o la radio de curând și mno...
Acum poți mânca muzica pop comercială.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor nu mai pot de ras cica "maical jacson" rolling on the floor esti de coma!

| Zoshii a răspuns:

1. m-a luat durerea de cap cand am vazut cum ai scris MICHAEL JACKSON!
2.brasoveanca:))) sau muzica country ..eu dintr-a 5 pana la liceu am dansat si castigat cu dansuri pe muzica country uite o melodie http://www.youtube.com/watch?v=Y1hUPMI1x74

| alex076super explică (pentru Zoshii):

Man zic una usoara cum e rihana-rude boy nu cantri

| Polaris a răspuns (pentru alex076super):

Bhahahahahahahaha.

| Zoshii a răspuns:

"cantri" mi se face rau...ce medie ai la engleza? cantri si maical jacson auzi si tu...straight face

| stefan30stefan a răspuns:

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

| alex076super explică:

Man eu zic una usoara nu cantri usoara cum e rihana-rude boy

| alex076super explică:

Scuze ca am scris de doua ori am crezut ca nu merge

| alex076super explică:

Ba alta decat aia ca fetele de a V nu sunt formate pentru dansul ala