| TheHeineken a întrebat:

daca vecinii mei cheama politia pentru prima data din cauza ca ii deranjeaza ca ascult muzica prea tare; primesc amenda sau advertisment?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

E chiar asa greu sa asculti muzica mai incet?

| Niculinaa a răspuns:

Eu zic sa nu incerci.laughing Cred ca o sa primesti un simplu avertisment...adica cunosc pe cineva care a primit doar avertisment.

| Gigiluciaffjjg a răspuns:

Frate eu unu sant renumit pentru dosare penale deoarece la sistemul asta Dynacord cobra 4 LX nu ai cum amenda e de 1000 lei dar avertismentele le iei in functie de toanele politistilor si de sifonierele care le ai in curte si da e greu sa ascult muzica incet laughing)