| Ssspup a întrebat:

Salut, TPU!
În copilărie ascultam la tv o melodie de dragoste/despărțire, în a cărui videoclip spre final, bărbatul rupe toate pozele cu ei doi, pe o stanca, iar toate pozele își iau zborul. Nu știu dacă artistul era roman, dar melodia cred ca era în engleza. Exista vreo șansă să si-o aducă cineva aminte? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ganderoaica a răspuns:

Arash- Broken angel

| Ssspup explică (pentru Ganderoaica):

Mulțumesc muuuult! Asta era

| Ganderoaica a răspuns (pentru Ssspup):

Nu ai pentru ce! Mă bucur că am fost de folos.

3 răspunsuri:
| Ssspup explică:

Melodia era asemănătoare celei a lui Morandi- Angels, sau cel puțin se difuzau în aceeași perioada