| laura_9178 a întrebat:

Stie cine cum se numeste aceasta melodie si cine o canta? va rog frumos :(
http://www.zedge.net/ringtones/965998/twilight-phone-rin gtone/

Răspuns Câştigător
| und3c3ive a răspuns:

River flows in you - Yruma big grin

7 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Debussy-Clair de lune

| Alii a răspuns:

Yiruma-River flows in you...:D:D:D

http://www.fileshare.ro/1173827223.38...daca vrei sa o downloadezi...

Pa, pa:D

| wormy a răspuns:

E soundtrack'ul de la Twilight-River Flows in You

| laura_9178 explică:

multumesc tuturor happy und3c3ive ti-am dat fundita happy :p

| Silviu_7167 a răspuns:

Acesta este doar fundalul unei melodii, aici folosit ca si un asa numit "ringtone". O melodie de apel. Nu cred, ca isi va da seama cine canta aceasta melodie, sau cum se numeste, daca nu sunt versuri. Asta in caz ca exista o melodie cu versuri si toate alea pe baza acestui ritm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It is Bella's Lullaby

| awakaba a răspuns:

Yiruma - River Flows In You