| ravyALEX a întrebat:

Unde gasesc in bacau un magazin de chitari (vreau sa imi cumpar o chitara clasica) si cam cat costa una da nu de aia de copi big grin sa se auda claumea
_______fundit________

1 răspuns:
| elisia a răspuns:

Este un magazin in S bacaului langa granita unul mai mericel care are tot felul de instrumente muzicale si e decalitate ei mi-am cumparat o vioara de acolo si o am de 6 ani si e ca noua. costa doar 80 de lei. sper sa il gasesti, apropo magazinul are culoarea verde cu negru! Noroc!