| Shery a întrebat:

Va impartasesc un videoclip super romantic love struck (uitati-va chiar daca nu intelegeti tot, merita!)

Răspuns Câştigător
| Jandi a răspuns:

E in coreanahee hee...nu cred ca exista ceva sa nu imi placa din tara aceea ^^

6 răspunsuri:
| Shery explică:

@Jandi: esti fan(a) boys over flowers, huh? laughing

| Shery explică:

@jandi: di eu, cred ca am urmarit cam tot ce a aparut din 2009 incoace(in ceea ce priveste dramele de tipul romantic, comedy), si din urma cele despre care am auzit ca sunt f bune, cum ar fi goong, delightful girl choon hyang, my girl, my name is kim sam soon, snow white si altele big grin

| Jandi a răspuns:

Da shery...sunt in general o fana a ca-dramelor ^^

| Jandi a răspuns:

love struck intr-adevar au ceva apartehee hee