| Idkidk a întrebat:

Vă place melodia How deep is your love?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer, nu am auzit-o laughing(cu toate ca ascult din toate genurile). Dar o fac acum happy

14 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

O sa imi placa dupa ce n-o sa mai fie difuzata atat de des. laughing Sambata si duminica dimineata e vreun top muzical pe aproape toate programele muzicale. Le luam in ordine: programul 1 - how deep is your love. Programul 2, how deep is your love, programul trei, how deep is your love..., ajungeam pe programele de documentare, la pauza mutam pe muzica "what do you mean?", mutam postul, "what do you mean?". laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda. Mai ales cand a aparut.
Da El perdon? happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Daa big grin Dar vă place Louane - Avenir sau Nos Secrets tot de Louane?

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi pentru funda xD laughing.
Imi place si skillet

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cu placere.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu am auzit-o. big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Sincer, nu am auzit-o laughing(cu toate ca ascult din toate genurile). Dar o fac acum happy

| R0R0 a răspuns:

Da.Foarte mult.

| Idkidk explică:

Şi mie.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Coquinexta a răspuns:

Care din ele? ca de la o vreme o melodie din 2 lansata se numeste asa.

asta e singura care imi place.
https://www.youtube.com/watch?v=AoedK3XcoBE

| Idkidk explică (pentru Coquinexta):

Oricum e frumoasa si asta, chiar e super!

| TronCat a răspuns:

Îți sugerez să te muți pe ceva mai puțin comercial.

| Idkidk explică (pentru TronCat):

Ok. Fiecare cu parerea lui.