| Allé_3818 a întrebat:

Va rog foarte frumos raspundeti cat mai repede.happy
Vreau sa-mi cumpar o chitara clasica(acustica), si nu stiu nici un magazin de asa ceva.
Imi puneti spune unul prin apropierea orasului Cugir... adica pe langa Alba.
Va rog mult de tot.
Mersi!happy

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

REGHIN! e cel mai bun magazin de instrumente muzicale din tara.de acolo mi-am luat si eu chitara bass, chitara electrica, chitara electro-acustica si acustica.de acolo cea acustica m-a tinut de la 6 ani si am 12 ani. sunt cele mai bvune si ieftinewinking... unele celebritati isi iau de acolo ce au nevoie,,, sper ca te-am ajutat.BAFTAwinking

3 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Carrefour

| Allé_3818 explică:

Sau in Alba.(plz)

| TatooMaker a răspuns:

Poti cauta prin alba dar :magazinuldemuzica.ro e mai bun.