| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a întrebat:

Vreau sa imi iau bilet la concertul Asking Alexandria de pe 12 martie din Piata Arenelor Romane... are cineva vreo idee cand se epuizeaza biletele. asa, cu o aproximare?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| blackPug97 a răspuns:

Biletele pentru concertul Asking Alexandria se pun in vanzare vineri pe 16 septembrie la ora 10:00 in format electronic pe www.iabilet.ro si in reteaua fizica iabilet.ro
Se mai vand la Magazinul Muzica, Agentiile Perfect Tour, The Vintage Pub, Club Quantic, Cafe DEKO, stand-ul de bilete de la Metrou Unirii 1 (langa casa de bilelete Metrorex), Magazinele Uman, IQ BOX, reţeaua de magazine Say si pe terminalele self-service ZebraPay din toată ţara la uramtoarele preturi:

- Earlybird, primele 100 de bilete: 65 de lei Acces General respectiv 90 de lei Golden Circle in fata scenei.
- Presale: 75 de lei Acces General respectiv 100 de lei Golden Circle
- Presale 2: 80 de lei Acces General respectiv 120 de lei Golden Circle

In ziua concertului, la intrare, bilele vor costa 100 de lei in limita spatiului disponibil.

Deci practic poti sa iti iei si in ziua concertului daca esti printre primii care intra.

| Chirila_Mihai_Cristian_1994 explică (pentru blackPug97):

Da. ma gândeam sa mi le iau electronic cu ceva timp inainte. Merci mult oricum pentru raspunswinking

1 răspuns: