| CristiB93 a întrebat:

Ce credeti despre parintele Arsenie Boca si despre minunile si prezicerile sale?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Al doilea Iozefini, da si cu ghiocul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părintele Arsenie Boca este un mărturisitor al Mântuitorului Iisus Hristos în vremuri de prigoană comunistă. Întreaga Ţară a Făgăraşului îl recunoaşte drept duhovnic.

| rutanklan a răspuns:

Eu cred ca Arsenie Boca este un om bun. Si nu face totul de-a moca. EU cred ca minunile sale sunt adevarate. De asemenea eu cred ca prezicerile sale se vor adeveri.

Dar nu stiu cine ii arsenie boca asta.