| Adr1Adrian a întrebat:

Ce nu vă place la preoți? Ce ați dori sa schimbați la ei? Cum ați vrea să fie?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

"Ce a-ți dori sa schimbați la ei? Cum a-ți vrea să fie?"
* aţ-i happy
Ce nu-mi place? Făţărnicia. Aş vrea să fie sinceri.

| CIaudiu a răspuns (pentru sabin89):

Nu e "at-i" ci "ati". Ai aratat ca esti mai agramat decat el. Poate la el a fost autocorectorul.

| sabin89 a răspuns (pentru CIaudiu):

Nu ai sesizat ironia. Chiar crezi că nici atâta gramatică nu ştiu? Te poţi uita peste răspunsuri (sau întrebări) de-ale mele mai vechi, să vezi cam cum stau la capitolul gramatică. Şi, imposibil ca autocorectorul să-l schimbe pe aţi cu a-ţi. Dar, hai să-i răspundem omului la întrebare. Ţie ce nu-ţi place la preoţi?

| CIaudiu a răspuns (pentru sabin89):

N-am contact cu preotii ca sa pot spune ce ma deranjeaza la ei. Ma feresc de ei cum ma feresc de martorii lui Iehova.

| Meme10Meme a răspuns (pentru sabin89):

Ați. Da, nu poate sa mi-l schimbe în a-ți. Mersi de informație.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Tineri, frumosi si cu patratele, poate asa mai dau si eu pe la biserica. Macar sa-si dea si roba aia jos.

| oglindasultanului a răspuns:

Urat cult, traiul, comportamentu lor, vizualul, gandirea.

| h379m3973423 a răspuns:

Creștini, mi-ar place să-i văd creștini.

| AndrElle a răspuns:

Senini și clari.