| ImTheDevil a întrebat:

-ce parere aveti despre satanism/crestinism?-

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu conteaza parerea noastra despre nimeni!
Pentru ca nu e important ce parere ai tu despre Isus, ci care este parerea Lui despre tine!

| DrunkenRat a răspuns:

Nu sunt doi poli opusi ca sa pui '/' intre ei.

| ImTheDevil explică (pentru DrunkenRat):

Hai pe bune?laughingda scuza-ma ca am pus / intre ei-eu asa consider ca e corect, dar imi pare rau, nu voi mai face greseala asta de acumlaughing

| Nuvăsufăr a răspuns:

Inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca satanismul e opusul crestinismului adica uni sunt iubitorii cu numele alti dupa crestini diavolu pe pamant, eu unu urasc cuvantul satanism mi se pare ca e urat, orice om care traieste dupa dogme e sclav mintal, ateismul e calea spre libertate

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina1901 a răspuns:

Fiecare crede in ceea ce vrea, atat cat nu face rau mediului inconjurator, persoanelor si animalelor happy