| HueyFreeman a întrebat:

Tratamentul de vindecare a homosexualitatii se pare ca da roade. http://jurnalul.ro/......42336.html

Superb.

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nişte sălbatici primitivi, ignoranţi, sadici şi inumani...şi chipurile ei sunt oamenii normali şi reprezintă etalonul moralităţii. Grotesc.

| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa existe inca un tratament pentru infidelitate si vagabonteala.

| HueyFreeman explică:

De ce a fost mutata intrebarea? Intrebarea era in tema cu categoria la care a fost postata original. Cer dreptate.

| dracu14 a răspuns:

Foarte bine si nu, nu sunt sarcastic

| albaKiara a răspuns:

Imi pare rau pentru cei ce au facut tabara pentru ca o sa arda in focul Iadului pentru cea ce au facut la aceste persoane nevinovate!

PS tie chiar iti place ce au facut sau esti doar sarcastic?

| Nucreeed a răspuns (pentru albaKiara):

De ce iti pare rau pentru ei si pentru tine nu? Ah..valorile crestine.Ce vreau sa-ti zic este ca si tu o sa ajungi in iad dupa gandirea ta...pentru ca, la prima vedere ai zice ca oamenii aia sunt foarte diferiti de tine...dar nu'i asa, ei cred in ceea ce crezi tu si merg dupa aceleasi principii in viata, decat ca ei le iau mai in serios, pe cand voi luati doar ce va convine din credinta/religia voastra.happy

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Foarte amuzant, tarane.

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

Frumos limbaj de mahala, pasarica anorexica. Este limbajul unui bun crestin care isi iubeste aproapele. Un crestin care nu poate gusta o gluma care nici nu-l jigneste.

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Te-am chemat taran doar ca sa glumesc cu tine.Pasarica anorexica? Ce insult e acesta?

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

"taran" Nu este o gluma, este o insulta directa.

Si pasarica anorexica, de la user-ul tau. Pasarica sa nu zic ****.

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Deci pentru tine girl se traduce cu ***** pentru ca fetele nu ar fi altceva decat *****? Aha, bun.Te tin eu minte.

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

Aoleu, misoginul naibii. Cum imi pot permite sa zic asa ceva?

Pasarica anorexica, daca zic asta, nu inseamna ca si asa gandesc. Tu nu ma cunosti, nu stii ce este in capul meu (si nici nu cred ca ai vrea sa stii). Esti inca mica si nu te-ai maturizat. Pentru mine girl se traduce cum se traduce pentru toata lumea.

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Sunt foarte matura daca vrei sa stii si nu sunt mica!

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

La inaltime poate. Iar despre maturitate ta iti poate zice oricine de pe acest site.

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Singurul lucru pe care-l stii despre mine e varsta si ca sunt fata! Nu ma poti judeca pentru ca nu ma cunosti cum trebuie.

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

Si mai stiu ca ai 1.60 (+/- 5 cm), te consideri feminista si ai incercat sa slabesti prin infometare. Modul tau de gandire te tradeaza de altfel, este putin infantil. Nu te judec, daca era sa te judec atunci iti reprosam chestii, incercam sa te fac sa te simti prost datorita unor alegeri ale tale. Dar dupa cum vezi nu fac asta.

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

! 64 si nu am incercat.Inca mai incerc.Anorexia nu este o boala si nici o dieta.Este un stil de viata.Sute de sfinte erau anorexice pentru ca mancarea este un pacat, o tentatie care duce si la dependenta si boli ca obezitatea si diabetul. Daca mananci putin dai dovada de mare putere si autocontrol.Mancam pentru a trai, nu traim pentru manca.

| HueyFreeman explică (pentru albaKiara):

Draga, anorexia este o dereglare psihica. Sa mananci ca sa traiesti este una, dar sa te infometezi este alta. Echilibrul da dovada de autocontrol, nu faptul ca nu mananci. Nu cred ca ti-ar placea sa arati ca scheletul pe care se studiaza anatomia in gimnaziu. Nu numai ca nu este sanatos asa ceva, arata urat din punct de vedere estetic dar poate provoca si moartea.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Anorexie_nervoas%C4%83

| albaKiara a răspuns (pentru HueyFreeman):

Nu ma infometez ca altele! Mananc fructe si legume pana sunt la 60% plina si beau foarte multa apa.Gandeste-te ca e un fel de vegetarianism.Si oricum dupa un pic de timp nu mai simti durere.

| jwatson a răspuns:

Astfel de evenimente nu ar trebui sa existe... cica m-ar lua si pe mine intr-o tabara de transformat in femeie ca port 99% din an blugi.