| SuNaM a întrebat:

Credeti ca noi suntem cei de pe urma? De ce? Ce semne sau profeti ale apocalipsei s-au intamplat?

6 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Eu sper ca si prichindeii de azi sa se poata bucura de nepotii lor, de cer si pomi, de painea aburinda si un pahar de must.

Icoana raului, dominatia spiritului comercial 66.

| SuNaM explică (pentru Filip23):

Explica-mi si mie te rog ce inseamna icoana raului, dominatia spiritului comercial 66, ca eu nu inteleg.straight face

| danay72 a răspuns:

Matei24:3-14,2Timotei3:1-5

| Holiday a răspuns:

Niciuna.

| aabaaab3278 a răspuns:

Nu se vede? Nu ne respectam intre noi(ca sa nu zic iubim), mereu in fuga dupa bani, ura, razboaie.
Intr-un cuvant, lucruri imorale.

| Inferno a răspuns (pentru aabaaab3278):

Te rog dragul meu. Nu ai avut bunul simt sa pui mana pe o carte de istorie, preferand incultura, macar ai bunul simt sa-ti tii gura.