| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că sfârșitul lumii se apropie,va veni în curând?(cat de curând?)
Și nu va dați seama că umanitatea merita un cataclism,merita sa se sfârșească la cat de rea,lacomă,egoista și distructiva e?
Credeți că merităm o corecție divină?
Omul e cel mai "toxic" animal de pe Terra,pentru ecosistem,planeta,sol,aer,apa,fauna, flora etc
Credeți că Apocalipsa e ceea ce meritam noi?
Atunci de ce nu vine?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Din punctul de vedere al scripturilor sfinte, sfârșitul ar cam trebui să vină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere ateii, icoana vorbitoare, sexualitatea ciudată și promovată, modificările genetice intenționate, vaca roșie, noile reglementări la Ierusalim, Templul care este gata pe piese și noua cădere economică ce se preconizează... da, este prea posibil să fim ultima generație.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Icoana vorbitoare? La ce te referi prin asta?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat sa zici de 5g.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Televizor/telefon...