| AvalohAlyn a întrebat:

Să vina odată Apocalipsa aia pe întreg Pământul că nu mai meritam Planeta asta noi, omenirea, în general..lumea e prea rea, prea egoista..prea indiferența..prea lacomă.
Cine mai rezonează cu mine și vrea să vina sfârșitul lumii?(Apocalipsa)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ce treaba ai tu cu toata omenirea? Sunt destui oameni buni pe planeta si nu merita sa moara.

| Algo098 a răspuns:

Lumea e perfecta asa cum este si sunt respectate legile evolutiei. Cine e mai puternic castiga si cine e mai slab pierde.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi în lume.