| AlphaWolf16 a întrebat:

Cum pot scapa de demonul agares si ce detalii suplimentare celor de pe internet imi puteti da? Dau funda, vot si cerere de prietenie

P.S Stiu clar ca el este pe capul meu dupa anumite semne pe care le-a dat, nu e vorba doar de vis.

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Arunca tot ce are legatura cu spiritismul.

| Mădă0611 a răspuns:

Atata timp cat nu iti cere sa omori pe cineva, cum face Ionică --> http://stirileprotv.ro/......ceava.html nu-i bai ca iti sta pe cap, doar tu l-ai chemat, trebuie sa fiti impreuna la bine si la rau, cum zice popa la nunta.

| minrest a răspuns:

Pai Alpha, raspunsul meu documentat de ieri rezolva problema. Daca ai nedumeriri, intreaba, ca nu- bai.

| MskDesign a răspuns:

Nu exista demoni, cum nu exista Dumnezeu sau Diavolul.Revino-ti cu piciorele pe pamant si cred ca ai face bine sa faci un control psihiatric.