| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista oameni care au numai noroc si altii care au numai ghinion?

Răspuns Câştigător
| ŞerbetdeLămâie a răspuns:

Cineva trebuie sa se mai sinucida cu un motiv.

| mat31new a răspuns (pentru ŞerbetdeLămâie):

The ***? cel mai misto **** pe care l-am auzit. rolling on the floor

| ŞerbetdeLămâie a răspuns (pentru mat31new):

Misto sau nu...dar m-a premiat cu funda aia mare straight face Asta daca ia in serios?

8 răspunsuri:
| maiAm8conturi a răspuns:

Joaca mai multe variante in viata si risca mai mult, daca stai si astepti norocul...o sa ramai un ghinionist.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Totul tine de modul de a gandi.Norocul ti-l faci singur.,daca gandim negativ,atragem ghinion, daca gandim pozitiv, atragem noroc.La mine mergelaughing

| oanard174 a răspuns:

Soara cum se spune(ce sa zic, din pacate eu fac parte din categoria cu numarul 2.)

| MrsEinstein a răspuns:

Sincer, anul trecut credeam în ghinion şi în noroc. Credeam că în viaţa ai parte de ghinion dai şi de noroc. Ei bine mi-am dat seama că am greşit!
aşa cum spunea şi @MegasXlr tu singur atragi norocul. Baftăă! Nu uitaa norocul e în tine.

| voodoo85 a răspuns:

Daca am avea toti noroc atunci am fi prea multi pe metru patrat.Sau poate unii au norocul sa pice de la etaju 10.