| kamykaze88 a întrebat:

Daca port o cruce intoarsa la gat sunt satanist? daca refuz sa cred ca un dumnezeu exista sunt satanist? daca le distrug ideeile despre religie anumitor persoane si preotii ma urasc sunt satanist? daca ascult muzica "satanista" sunt satanist?

33 răspunsuri:
| kamykaze88 explică (pentru Cosmin_Mardale_1996):

Nu intelegi semnificatia pentagramei. daca biserica a facut acest semn unul satanist este trist. nici nu stii cat de puternica este pentagrama din punct de vedere spiritual

| Cosmin_Mardale_1996 a răspuns (pentru kamykaze88):

Pentagrama asemanatoare cu cea de la avatarul tau da. Dar stii despre ce pentagrama vorbeam eu. Si chiar daca eu vorbesc baliverne ilumineaza-ma tu!

| KaJaSo a răspuns:

Normal...si eu sunt satanist iar crucea intoarsa invers este o Jignire adusa lui Dumnezeu... zeul in care cred asa numitii ''crestini'' o prostie si nu trebuie tu neaparat sa asculti muzica satanista ca majoritatea gen(Eminem) is satanisti iar melodiile lor is frumoase dar ascultale reversul de la coada la cap si ai sa auzi adevarata semnificatie a melodiei daca te mai nelamureste ceva contacteaza-mawinking