| DomineRex a întrebat:

Dumnezeu a creat oameni homosexuali, iar apoi le spune ca daca vor mai fi homosexuali ii va trimite in "fundul iadului". Avand in vedere ca homosexualitatea este ceva genetic, de ce este considerata un pacat, doar Dumnezeu i-a creat astfel.
Sunt si animale homosexuale: http://imfree.ro/blog/animale-gay/

NU SUNT HOMOSEXUAL in caz ca vor fi intrebari...

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Homosexualii nu sunt normali, sunt oameni dereglati mintal din punct de vedere stiintific si nu numai!

| Edy_7330 a răspuns:

Pai 1 asa a zis EL si 2 d-zeu a lasat oameni sa se inmultiesac si sa populeze pomantu pe atunci nu se concepea homosexualitatea

| PandaBear a răspuns:

Eu nu cred ca Dumnezeu i-a creat asa, poate asa a fost anturajul lor de mici copii, poate au fost crescuti intr-un anumit fel. Cert e ca sigur este un pacat. Daca au credinta, si nu vor sa comita acest pacat, nu au decat sa se abtina sau sa se calugareascalaughing Eu una nu sunt pro acestor manifestatii a unor anumite persoanethinking