| XxRalucaXx a întrebat:

Este prima data cand vreau sa merg la spovedanie deci intrebarea mea ar fi:Spovedania se face doar in post(Postul Craciunului etc)sau in zile in care nu sunt(daca da care ar fi acestea?, eu cred ca este sambata pe la 17)

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...da te spovedesti si de craciun dar si de pasti...acum a inceput postl cel mare eu tin saptamana aceasta vinerea miercurea si ultima saptamana trebuie sa ti post ca sa te poti spovedi si mi se pare ca pastele este pe 15 aprilie

2 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

Se poate merge oricand dar trebuie sa postesti vreo 2-3 zile inainte. funda?

| XxRalucaXx explică:

Multumesc