| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare, eram in camera mea cand imi faceam temele si mam masturbat cu un pix, mai sunt virgina? Se poate sa fi ramas insarcinata? Am 8 ani si nu stiu daca da sau nu. Va ros ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AlisAlis a răspuns:

Nu ai patit nimic.Nu ai ramas insarcinata pentru ca nu ai cum,iar virgina daca nu ai simtit nici o durere inseamna ca inca esti, dar totusi cum stii tu de masturbare fara sa ai habar de o educatie sexuala cat de cat minima? Asta te-as fi intrebat in mod normal, dar la 8 ...Acum sincer la 8 ani eu ma jucam cu papusile. Uite un sfat ca de la o sora mai mare :lasa chestiile astea ca o sa vina si timpul lor si joacate cu papusile, ca mai tarziu n-ai sa mai poti.Te pup!

6 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Trolling ieftin la categoria religie...

| DrunkenRat a răspuns:

Exista mari riscuri sa nasti un stilou. Pardon, stilom.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Haide frate! Alt troll? Pe bune acum? Cum dracu sa ramai insarcinata cu un pix? Asta e prostie! Sa intrebi asa ceva...pfoai deja m-am plictisit de voi! Apropo, de ce dracu' e intrebarea asta la religie? -.-" Pe bune, lumea devine din ce in ce mai proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba pixul cu un morcov.il freci un timp apoi il treci prin gura pentru umectare, iar il freci.si tot asa. dupa ce te saturi, il pui deoparte pentru altadata.cand se increteste si se inmoaie, il tai marunt si-l pui la ciorba.pentru mas-turbare altul de la chiata.

| Madalina1901 a răspuns:

Sunt riscuri foarte mari sa ramai insarcinata, deci data viitoare pune-i la pix un prezervativlaughing)