NOname
| NOname a întrebat:

În curând vom avea şi popi spaţiali.
https://www.facebook.com/......227244567/ =))
Strângem băieţilor de o donaţie pentru un bilet dus?

47 răspunsuri:
| Ravil a răspuns:

Rușii din poză n-au nevoie de chetă pentru a ajunge în spațiu.
Chiar mă miram că n-a mai apărut nimic despre Patriarhul Daniel pe Times New Roman în ultima vreme.

| Sl1pKnoT a răspuns:

Vreau unul de buzunar.

| Mădă0611 a răspuns:

Daca merg pe Soare, e perfect, eu ii sustin.hee hee

| Delmoniko a răspuns:

Putem sa ii bagam intr-o gaura neagra? Poate o sa vada vreun big bang de aproape laughing

| Inferno a răspuns:

E normal sa avem. Imagineaza-ti cate rase extraterestre care nu au auzit de numele Domnului ar putea exista in Univers.
Dupa ce am indoctrinat intreaga Africa, dupa ce am colindat jungla amazoniana in jos si-n sus in cautarea unui trib care nu cunoastea inca poruncile crestine, a sosit timpul sa ducem indoctrinarea religioasa la un alt nivel:"Hai sa cautam adepti in spatiu."

| Inferno a răspuns:

A,era sa uit, ce fel de preoti?
Misionari, nu?

| Wehrmacht a răspuns (pentru Inferno):

Toti preotii sunt misionari...sau aia sunt credinciosii? Nu-s sigur...dar rezultatul este acelasi.

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname explică (pentru Mădă0611):

Îţi dai seama cu cât s-ar curăţa (deprosti şi desărăci) planeta, dacă i-am expedia pe toţi?
I-aş trimite pe toţi în cosmos, să-l caute pe Dumnezeu sau ceva...l-aş păstra poate doar pe cel "posedat", ca un exponat de muzeu.

http://www.tpu.ro/......sa-anunte/

| DeusCorrupti a răspuns:

Acum ăstia sfințesc și costumele spațiale?

NOname
| NOname explică (pentru DeusCorrupti):

Aha, cu trafaletul.

| CinevaNou a răspuns (pentru Mădă0611):

Poate sting soarele cand or sa dea cu apa sfintita pe el oh go on

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nici toti popii din lume nu pot stinge Soarele. smug

| Wehrmacht a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu da' pot sa gaseasca prosti carora sa le spuna ca au adus lumina de cea mai sfanta calitate din spatiu, data direct de la God...

| CinevaNou a răspuns:

Abia astept sa se intalneasca cu popi din alta galaxie si sa se bata cu ei :>
http://www.youtube.com/watch?v=KjGMmjZDZFc

NOname
| NOname explică (pentru CinevaNou):

: )) Ar fi fun.

| godge a răspuns:

Biserici in Antarctica si pe vapoare, preotii in spatiu...ce mai urmeaza?

NOname
| NOname explică (pentru godge):

Biserica virtuală şi spoveditul pe mess.hee hee

| sublime89 a răspuns:

Le-as recomanda sa viziteze o gaura neagra, ca sa-si priveasca zeul drept in ochihee hee

NOname
| NOname explică (pentru sublime89):

Paradisiacă experienţă, mai ales pentru cei rămaşi pe Terra.hee hee

NOname
| NOname explică (pentru sublime89):

Sau ar mai fi o idee să-şi mute afacerea pe Marte.hee hee

| sublime89 a răspuns (pentru NOname):

Ar fi nedrept fata de posibilii microbi de acolo.hee hee

| CameliaBrown a răspuns:

Hai să fim niște buni creștini, și să punem mână de la mână pentru câte un bilet dus pentru toți preoții, dar doar dus. laughing

NOname
| NOname explică (pentru CameliaBrown):

Doar dus. Amin!hee hee

| CameliaBrown a răspuns (pentru NOname):

Gând la gând cu bucurie. laughing) Spune-mi, nu-i așa că ar fi mai ok să fie ei eutanasiați și nu câinii?

NOname
| NOname explică (pentru CameliaBrown):

Ei, se victimizează şi fără motive. Să nu le dăm acum.

| CameliaBrown a răspuns (pentru NOname):

Da, corect, corect.

NOname
| NOname explică:

"A câștigat Eurovisionul un bărbat cu barbă care cântă îmbrăcat fiind în rochie, și toată lumea e oripilată.
Dar dacă un bărbat cu barbă îmbrăcat în rochie cântă muzică bisericească e OK. Asta e logica creștină..." laughing

NOname
| NOname explică:

Https://www.facebook.com/....../photo.php

NOname
| NOname explică:

Http://i.imgur.com/6ReLXpy.jpg :))