| Nelson054 a întrebat:

La 6:30 dimineața se aud bătăi în ușa de la baie iar când aprind lumina se opresc, după ușa nu era absolut nimeni iar după câteva minute se aude un sunet de pasăre (nu sunt sigur daca era cucuvea sau nu).As vrea să știu ce înseamnă chestia aceasta.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Șobolani?

| Lukasssz a răspuns:

Schizofrenie...

| Nelson054 explică (pentru Lukasssz):

Nu cred, pentru că și mama mea a fost acolo și a auzit ce se întâmplă

| BogdantheDreamer a răspuns:

Nu inseamna nimic paranormal. Daca ai avea de a face cu fenomene de tip poltergeist cu siguranta ai remarca asta singur.
Ia in calcul faptul ca se apropie iarna, este frig, iar diferite animalute se cuibaresc pe langa casa omului, cum ar fi veverite, sobolani, pasari, etc. Iti spun din experienta cu o veverita in pod, facea tot felul de zgomote iar cand urcam se oprea...foarte ciudat. Am montat o camera de filamat si am depistat intrusul.

| Nelson054 explică (pentru BogdantheDreamer):

Era la baie și am verificat peste tot, nu era absolut nimic