| TepesStyle a întrebat:

M-am saturat de orasul in care locuiesc sad. Credeti ca daca ma rog la Dumnezeu o sa faca intr-un fel ca eu si familea sa ne mutam in alt oras?

12 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De ce ar îndeplini Dumnezeu nişte mofturi?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Esperança):

Exact! Stim deja ca nu indeplineste asa ceva dupa numarul de oameni bolnavi, aici pune si copiii nascuti bolnavi sau cum malformatii. Plina lumea de mofturosi no talking

| Esperança a răspuns (pentru Mădă0611):

Acela este un alt subiect de discutat! Nu are nici o legătură cu întrebarea asta!
Aşa că stai în banca ta şi nu te mai băga în seamă singură!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Esperança):

Dar vai, cata agresivitate, asa va invata pocaitii? :O Era raspuns la raspunsul tau, nu la intrebare, asa ca nu te mai ataca atat. devil Adevarul e adevar, dumnezeu n-a indeplinit nici o dorinta, tu zici ca nu indeplineste mofturi, de aici rezulta ca e un moft sa vrei sa fii sanatos, sau ca de fapt nu exista.

| William a răspuns:

''Dumnezeu iti da dar nu-ti baga in traista''. Daca vrei sa te muti roaga-te dar strange si bani ca sa iti cumperi o locuinta in alt oras.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
te pomenesti ca vrei sa iti dea bunul Dumnezeu o casa in centrul buricului..ar trebui sa te mandresti ca ai o familie care iti asigura necesarul zilei, de ce te-ai saturat? nu am mai auzit asa ceva..cand vei fi majora si pe picioarele tale sa iti poti permite o alta locuinta, atunci e c u totul altceva.
ramai langa familie atat cat poti de mult, ulterior vei dori o astfel de sansa dar va fi tarziustraight face
O zi bunahappy

| danay72 a răspuns:

Dumnezeu indeplineste rugaciuni care sunt in armonie cu vointa sa, 1Ioan5:14

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine te rogi la parinti ca ai sanse mai mari

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca Dumnezeu se ocupa de asemenea,, doleante''Bucura-te ca ai un acoperis desupra capului, parinti care muncesc pentru tine, ai ce manca, posibilitatea sa mergi la scoala (multi copii nu se bucura de privilegiile tale )

| Felys a răspuns:

Si pe unde ti-ar place sa locuiesti ca am pile sus si iti pun o vorba laughing

| NGheorghe a răspuns:

N-ai nicio sansa! Mai bine cere inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu este intamplator.
De ce fugi de aia nu scapi.

Întrebări recente