| cryaotic a întrebat:

Nu-i asa, ca biserica a fost si este cea mai mare organizatie terorista?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este o organizatie terorista.

| MortemAeternum a răspuns:

Comunismul a fost cea mai mare organitatie terorista, uita-te ce a facut Pol Pot, Mao Zedong, Stalin care dupa unii ignoranti el ar fi fost crestin mi se pare absurd, mai ales ca el se baza pe ideologia marxista care inca de la inceput ne spune ca este dusman al religiei.

| benny a răspuns:

De unde ai dedus tu asta ma inteligentule?

| 0rlando a răspuns:

Caută pe google "Inchiziție" și ai să te lămurești singur.

| cryaotic explică (pentru 0rlando):

Adevarat una dintre dovezi cautati asta si o sa vedeti

| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu, nu-i asa, de unde ai mai scos-o?happy

| Bra1n1ac a răspuns:

Terorista nu chiar...dar dupa parerea mea este o organizatie care manipuleaza masele pentru a obtine putere...

| CaTa188 a răspuns:

Da si eu cred asta dar dupa aia ma gandesc caaaa e pana la urma biserica.