| 4b a întrebat:

Incotro ne ducem cand ne putem duce incotro vrem? big grin

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Asa este caci vor veni zile cand altii ne vor duce unde nu vrem!

| Raniia a răspuns:

Ascult vorbirea muta a toamnei, ascult glasul lui Dumnezeu, stau inaintea Lui si-mi amintesc de vremelnicia tuturor lucrurilor de pe pamant! Ma pregatesc pentru vesnicie, pentru locuinta cereasca, pe care Dumnezeu a promis-o celor care cred!

| Inferno a răspuns:

Cu barca pe raul Styx.

| danay72 a răspuns:

Conform Bibliei avem 2 variante, ori alegem sa facem ce ne spune Biblia si ne bucuram de ceea ce ne promite Dumnezeu, ori alegem sa facem ce credem si alegem sa-i nu-i fim placuti lui ci dusmanului sau. 2Corinteni4:4.Cale de mijloc nu e.Sunt doar 2 cai.Matei7:13,14

| hunterpainting a răspuns:

Incotro vrem

| RAY a răspuns:

Ne indreptam spre soare cu viteza tinete bine sa nu zbori in spatiu

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Nu exista soarta, exista doar cauza si efect.

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Scuze,nu am citit bine ce ai spus.

| RAY a răspuns (pentru dragos9234):

Nu-i nimic, te iert cand voi ajunge in iad

| Mădă0611 a răspuns:

In trecut, pentru a retrai momentele placute big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem. Foarte frumos raspus. Mi se potriveste 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu vei putea merge unde vrei, ci doar acolo unde esti sortit/a sa mergi.Numai bine.