| navarre a întrebat:

Urmariti imagini video, cum cireada de,, credinciosi"se calca in picioare si se injura pentru a intra intr-o cladire(biserica)
http://www.kanald.ro/......ici/13113/
Asta doreste Divinitatea de la omenire?
Aceasta,, cale" de natura dobitoceasca si demoralizatoare nu are ABSOLUT nici o legatura cu Divinitatea. Aceste manifestari sunt de domeniul influentei institutionale bisericesti!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Silviumber a răspuns:

Nu zice dra*u, pentru ca in opinai ta si a oricarui ateu nu exista. Asa ca ai putea sa zici ce elefantu, ce sarpele. Gaseste altceva

Întrebări recente