| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumate 1, 71 66 kg ce ziceti daca stau atarnat in fiecare zi de o bara am sanse sa cresc in inaltime si bag si exercitii de stretching zilnic..Ma duc si la sala dar nu ridic deasupra capului sa afecteze coloana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madalinanadreea25 a răspuns:

Bună părerea mea este că nu