| Ellena_Monyka_1995 a întrebat:

Am facut chiuretaj acum o saptamana si ceva,si de cateva zile ma doare burta de mor si am sangerari abundente,am avut tratament l-am si terminat, toate astea au inceput dupa ce l-am termiat.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te adresezi medicului care te-a chiuretat, ori direct la urgente, nu astepta m inuni pe TPU ca nu iti rezolva nimeni problema ta decat medicul.
Nu ezita si fa ceva pana nu se inrautateste problema.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul care te-a chiuretat, poate fi ceva grav.

| darrio2007 a răspuns:

Te duci la medicul care ti-a facut asta.El stie mai bine decat noi.Nu crezi? E anul nasterii `95? Cam tinerica recurgi la avort.Dar e problema ta.

| NoRegretsxx a răspuns:

Posibil sa fie de natura menstruala sangerarile.
Totusi constulta maine doctorul care ti-a facut chiuretajul.