| Alexandra2000de a întrebat:

Am hipotrofie labială (labiile prea mari) si vreau sa stiu daca merita sau nu sa fac operatie (15 ani) ma poate deranja in viitor la viata sexuala adica sa il deranjeze pe el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ai pus singura diagnosticul? Nu deranjeaza pe nimeni, pentru ca nu suntem cu ruleta dupa noi sa va analizam labiile.

| simpluone a răspuns:

Stai linistita nu deranjeaza pe nimeni.