| Ralatals a întrebat:

Am înțeles ca dacă nu mănânc 3 zile slăbesc 5 kg e adevărat? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fabianaa a răspuns:

E adevărat deoarece știu multă lume care a încercat asta și a avut rezultate. Si eu am dat jos 3kg după ce nu am mâncat 2 zile.

7 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Probabil. Dar de ce vrei să faci inaniție?

| Ralatals explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Vreau sa slăbesc 20 kg intr o luna

| isemilia a răspuns (pentru Ralatals):

E complet nesanatos. O asemenea masa pierduta va duce la piele in exces. Va trebui sa slabesti incet si sanatos (deficit caloric si sport, nu infometare) si sa schimbi modul de viata ca sa reziste. (plus ca daca slabesti in timp pielea are timp sa isi revina) Nu rezolvi nimic daca 3 zile nu mananci si dupa mergi la KFC si McDonald's.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, slabesti, apă.
Daca vrei grasime, trebuie sa slabesti de-adevaratelea. Si de-adevaratelea 20 kg slabesti in 8 luni.

| isemilia a răspuns:

Doar daca in alea 3 zile faci operatia de micsorare a stomacului =]. Nu, nu ai cum, nici daca ai face sport. Incearca sa te apuci de un sport / sala si sa reduci numarul de calorii consumate zilnic.

Ps. Chiar si daca slabeai 5 kg in 3 zile, dupa, cand ai fi inceput sa mananci normal, te-ai fi ingrasat, de asta se tot spune ca e ineficient sa nu mananci iar dupa sa mergi la vechile obiceiuri

| Ralatals explică (pentru isemilia):

Pai dacă nu mănânc nimic nimic și beau doar apa?

| isemilia a răspuns (pentru Ralatals):

Nu.