| Z6 a întrebat:

Am mancat ce-i drept cam mult, acum ma confrunt cu greata.Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un ceai de menta.

| Adry05 a răspuns:

Daca ai biter din plante in clasa pune 2-3 picaturi intr-o ceasca mica cu apa. Daca n-ai, iti recomand sa-ti iei de la farmacie. laughing

| Oana92 a răspuns:

Fa-ti o limonada fara zahar. Sanatate

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns:

Chiar nu ai ce sa faci, stai linistita in pat!