| Okkultist a întrebat:

Am o carie, ma spal de patu ori pe zi, si mereu dupa orice mananc. A inceput sa se curete nu stiu.
Pentru cei care stiu ca taicamiu este doctor stomatolog, nuf aceti misto, nu-mi place sa se uite tata in gura mea.
Intreabrea: Cum sa curatat caria, si era foarte, foarte bine dispusa sa faca rau laughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Taicătu e stomatolog și tu ești atât de bătut în cap în cât nu ești în stare să îi spui că ai o carie! Trebuie tratată, adică curățată și plombată!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai impresia ca poti sa speli caria?

| Okkultist explică:

Ai dreptate Azure, dar asta e. Am o jena, degeaba, dar o am.

| diaadb a răspuns:

Lasa`l pe taicatu sa se uite, ca el stie mai bine ce`i de facut :*. cum poti s-o cureti?! hm, pai te speli pe dinti. thinking dar ai zis ca faci deja asta, deci. nu stiu laughing tatal tau stie mai bine, pup.:*